AI/AS 1310™

Пристрої автоматичного введення рідких зразків серії 1310 — призначені для забезпечення повної автоматизації аналізу. Автоінжектор стартового рівня AI 1310TM на 8 тримачів (кожен тримач промаркований і використовується для підготовки зразків), завдяки змінним піддонам для віал, за допомогою спеціальної опції дозволяє модифікувати її автосамплер AS 1310TM з 155-позиційною каруселлю, яка може бути легко знята і замінена на іншу для підготовки зразків та їх зберігання. AI/AS 1310TM відповідають найвищим рівням надійності і простоти у використанні і відповідають всім вимогам до високопродуктивного аналізу та контролю якості.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

Пристрої автоматичного введення рідких зразків серії 1310 — призначені для забезпечення повної автоматизації аналізу. Автоінжектор стартового рівня AI 1310TM на 8 тримачів (кожен тримач промаркований і використовується для підготовки зразків), завдяки змінним піддонам для віал, за допомогою спеціальної опції дозволяє модифікувати її автосамплер AS 1310TM з 155-позиційною каруселлю, яка може бути легко знята і замінена на іншу для підготовки зразків та їх зберігання. AI/AS 1310TM відповідають найвищим рівням надійності і простоти у використання і відповідають всім вимогам до високопродуктивного аналізу та контролю якості.