Вебінар: Аналіз залишкових кількостей пестицидів

Впровадження більш доступною мас-спектрометрії високої роздільної здатності і точної маси (HRAM) в поєднанні з рідинної хроматографією (LC) забезпечує новий рівень продуктивності і гнучкості при повному скануванні і режимів збору даних MS / MS, і чудово доповнює останні розробки в GC-HRAM.

Разом ці технології можуть забезпечити дійсно комплексні робочі рішення процесів для аналізу залишків пестицидів завдяки здатності виконувати одночасне кількісне визначення цільових залишків разом зі скринінгом на наявність пестицидів, про які невідомо, є вони в пробах чи ні, все в одному аналізі.

Використання мощі технології LC - MS Orbitrap для аналізу множинних залишків пестицидів.

Цей веб-семінар надасть фахівцям, які аналізують сліди пестицидів, нову інформацію за допомогою ретельної оцінки можливостей технології LC- HRAM для аналізу слідів пестицидів в QuEChERS-екстрактах харчових продуктів.

Професор Феннандес Альба і Лукаш райський поділяться досвідом їх досліджень можливостей системи, включаючи варіанти MS / MS. Буде розглянуто інформацію про чутливість, вибірковості, точності, правильності, можливостям ідентифікації, простоті використання і ефективність програмного забезпечення.

Дата: Середа, 20 квітня, 2016

Час: 11:00 EST (Східне денний час)

Тривалість: 1 година

https://event.on24.com/eventRegistration/EventLobbyServlet?target=reg20.jsp&referrer&eventid=1150902&sessionid=1&key=75F90021AF02AD7ABA8B9032E68B0266®Tag&sourcepage=register