TSQ DUO/8000 EVO™

TSQ DUO – новий потрійний квадрупольний хромато-мас-спектрометр, який відрізняється від інших систем своєю простотою і гнучкістю. Система може працювати як в режимі MS, так і в режимі MS/MS. При цьому відмінні результати досягаються легко навіть недосвідченими користувачами. TSQ DUO ГХ-МС/МС – це унікальний прилад, що не має собі рівних у своїй ціновій категорії, оскільки дає чудові результати, незважаючи на простоту.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

TSQ DUO / 8 000 Evo комплектується газовим хроматографом TRACE 1310, який має унікальну гнучкість при конфігуруванні інжекторних і детекторних модулів. Для досягнення максимальної ефективності аналізу може оснащуватися автоінжектором AI 1310 і автосамплерами AS 1310 і TriPlus RSH, останній може використовуватися як у якості парофазного пробовідбірника (HS), так і для твердофазної мікроекстракції (SPME) - в залежності від поставлених Вами завдань.Також може бути оснащений термодесорберами, піролітичними системами, концентраторами та іншими пристроями для вирішення широкого кола аналітичних завдань.

Аналітичні характеристики:

TSQ DUO TSQ 8000 Evo
Діапазон мас m/z 1,2 – 1 100 а.e.м. m/z 1,2 – 1 100 а.e.м.
Швидкість сканування: до 20 000 а.е.м./с до 20 000 а.е.м./с

Чутливість

Іонізація електронним ударом

в режимі SRM

Введення без скидання 1 мкл октафторнафталіну в ізо-октані 100 фг/мкл дає мінімальне відношення сигнал/шум 6 000:1 при переході від m/z 272 до m/z 222 в режимі SRM

Іонізація електронним ударом

в режимі Full scan

Введення без скидання 1 мкл октафторнафталіну в ізо-октані 1 пг/мкл дає мінімальне відношення сигнал/шум 1500:1 для іону з m/z 272 при скануванні 50-300 а.е.м

Іонізація електронним ударом

в режимі SRM

Введення без скидання 1 мкл октафторнафталіну в ізо-октані 100 фг/мкл дає мінімальне відношення сигнал/шум 12 000:1 при переході від m/z 272 до m/z 222 в режимі SRM

Іонізація електронним ударом

в режимі Full scan

Введення без скидання 1 мкл октафторнафталіну в ізо-октані 1пг/мкл дає мінімальне відношення сигнал/шум 1500:1 для іона з m/z 272 при скануванні 50-300 а.е.м

Пряме введення DIP немає пряме випаровування з кварцевої колби, Tmax=450 °C
Пряме введення DEP немає пряме швидке випаровування з дроту, Tmax=1600 °C
Розміри (д х ш х в), см 44 х 40 х 89 44 х 40 х 89
Вага, кг 61

61

Функціональні характеристики:

TSQ DUO TSQ 8000 Evo
Режими роботи (опції): MS: EI c full scan (FS), SIM, і FS/SIM c timed-SIM (t-SIM), і FS/t-SIM.

MS/MS: MRM/SRM, timed-SRM (t-SRM), SRM/FS, timed SRM/FS, product ion scan, precursor ion scan, neutral loss scan, t-SIM/t-SRM

MS: EI c full scan (FS), SIM, і FS/SIM c timed-SIM (t-SIM), і FS/t-SIM.

MS/MS: MRM/SRM, t-SRM, SRM/FS, t-.SRM/FS, product ion scan, precursor ion scan, neutral loss scan, t-SIM/t-SRM

Джерело іонів

 

Джерело іонів ExtractaBrite з іонними лінзами, репеллером, радіочастотною лінзою і подвійним катодом, програмованим від 50 0С до 350 0С Джерело іонів ExtractaBrite з іонними лінзами, репеллером, радіочастотною лінзою і подвійним катодом, програмованим від 50 0С до 350 0С. Джерело іонів може повністю витягуватися/вийматися без вимкнення приладу і порушення вакууму через стандартний вакуумний шлюз менше, ніж за 2 хв.
Вакуумний шлюз Немає Вакуумний шлюз для швидкого перемикання режимів іонізації – EI, CI, легкого переходу від роботи з ГХ до прямого введення без демонтажу хроматографа, а також для обслуговування джерела іонів.
Мас-аналізатор Двостадійний не осьовий мас-фільтр для зниження шумів, квадрупольные стрижні без покриття. Двостадійний не осьовий мас-фільтр для зниження шумів, квадрупольные стрижні без покриття.
Детектор

 

DynaMaxTMXR з осьовим конверсійним динодом, електронний помножувач з дискретними динодами, електрометрія, діапазон лінійності > 107 (0 – 68 мкА) DynaMaxTMXR з осьовим конверсійним динодом, електронний помножувач з дискретними динодами, електрометрія, діапазон лінійності > 107 (0 – 68 мкА)

Типові застосування:

Настільна ГХ/МС система з потрійним квадруполем, в основному використовується для дослідних робіт, серійних аналізів, цільового пошуку відомих компонентів, а також для проведення досліджень з метою визначення хімічноъ структури невідомих речовин.

Аналіз об'єктів навколишнього середовища

Контроль безпеки харчових продуктів і ліків

Фармацевтика

Клінічний аналіз

Криміналістика

Допінговий аналіз.