Лабораторные системы водоподготовки Crystal Integrity+

Багатофункціональні системи Integrity+ призначені для отримання надчистої води безпосередньо з водопровідної води і за своїми технічними характеристиками близькі до таких систем Crystal B 30, проте відрізняються від останніх відсутністю можливості відбору проміжного продукту очищення води типу II. Чиста вода міститься в 5-літровому інтегрованому накопичувальному резервуарі, не обладнаному насосом відбору; надчиста вода подається через диспенсер на передній панелі установки. Зменшений в порівнянні з системами Crystal B 30 розмір накопичувального резервуара накладає деякі обмеження на використання установок Crystal Integrity+: їх застосування рекомендовано в лабораторіях з невеликим споживанням надчистої води (близько 5 літрів в день).


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

<р>Системи Integrity+ випускаються в таких конфігураціях: <уль>
 • В системі Integrity+ використовується трасування для отримання води, вільної від слідів неорганічних сполук, що знаходить застосуван­ня в атомно-абсорбційній спектроскопії, оп­тико-емісійній спектрометрії, мас-спектромет­рії та інших чутливих методах аналізу.

 • Integrity+ ВЕРХ використовується для отримання води з дуже низьким вмістом органічного вуглецю (ТОС) у відповідності з вимогами рідинної хроматографії. Вода, вироблена системою Integrity+ ВЕРХ, також може бути використана для деяких методів мікробіології та молекулярної біології.

 • Integrity+ Біо звільняє воду від РНКази, ДНКази, неорганічних і органічних домішок. Ретельне очищення води від біологічних домішок дозволяє використовувати її в молекулярній біології, включаючи методи, чутливі до наявності РНКази.

 • <р>Модуль контролю надає користувачеві повну інформацію про статус роботи системи, поточний стан фільтру і ступеня витрати ресурсу модуля деіонізації, що дозволяє знизити експлуатаційні витрати і уникнути простою системи через незаплановані заміни елементів, що відпрацювали свій ресурс. <р>Одержувана на виході вода І типу відповідає всім міжнародним стандартам (ISO, стандарт ASTM, CLSI). Вбудована система рециркуляції забезпечує постійну якість води і значно зменшує вміст загального органічного вуглецю (до рівня &ЛТ; 2 нг/г).
  <зв> <тр> тег <тd>Integrity+ трасування <тd>Integrity+ ВЕРХ <тd>Integrity+ Біо <елемента tbody> <тр> <ї>Підготовка реагентів <тd>-
  Область застосування + + + <тр> <ї>Іонна хроматографія + + + <тр> <ї>Плазмова мас-спектрометрія + + + <тр> <ї>Атомно-абсорбційна спектроскопія + + + <тр> <ї>Оптико-емісійна спектрометрія + + + <тр> <ї>Високоефективна рідинна хроматографія + + + <тр> <ї>Газова хроматографія <тd>- + + <тр> тег Визначення загального органічного вуглецю + + <тр> <ї>Потокова цитометрія <тd>- <тd>- + <тр> <ї>Ведення клітинних і тканинних культур <тd>- <тd>- + <тр> <ї>Молекулярна біологія - - +

  Технічні характеристики Crystal Integrity+

  Параметр Integrity+ Trace Integrity+ HPLC Integrity+ Bio
  Характеристики установки
  Габарити (Ш х Г х В), см 32 х 54 х 60 32 х 54 х 60 32 х 54 х 60
  Швидкість очищення води, л/год 4 4 4
  Швидкість відбору води типу I, л/хв 2 2 2
  Відношення потоків фільтрату і концентрату, % >30 >30 >30
  Обсяг накопичувального резервуара, л 5 5 5
  Ресурс модуля деіонізації, м3 1 1 1
  Характеристики води, що подається
  Допустимий тиск на вході, атм 1,5 - 5 1,5 - 5 1,5 - 5
  Допустима електропровідність, мкСм/см <900 <900 <900
  Характеристики очищеної води
  Питомий опір, МОм*см 18,2 18,2 18,2
  Електропровідність, мкСм/см 0,055 0,055 0,055
  Масова частка загального органічного вуглецю, нг/г <2 <2 <2
  Масова частка РНКази, нг/г - - <0,01
  Масова частка ДНКази, нг/г - - <4
  Бактерії, КУО/мл <1 <1 <1
  Ендотоксини, е е/мл <0,15 <0,15 <0,001
  Кількість часток розміром більше 0,22 мкм, шт./мл <1 <1 <1

  Комплектація Integrity+

  Модульна архітектура установок водопідготовки Crystal Integrity+ полегшує доступ до всіх вузлів системи і дозволяє користувачеві самостійно проводити заміну всіх блоків і фільтрів без використання яких-небудь інструментів.

  Модуль Integrity+ Trace Integrity+ HPLC Integrity+ Bio
  Попередній фільтр для усунення хлору і органічних часток + + +
  Модуль зворотного осмосу + + +
  Модуль тонкого очищення + + +
  Модуль фотоокислення + + +
  Ультрафільтр + + +
  Модуль УФ-стерилізації + + +
  Модуль моніторингу загального органічного вуглецю опція + +
  Знімний контролер з модулем Bluetooth - - -
  Об'ємний диспенсер + + +
  Система автоматичної санітарної очистки + + +
  Вбудований накопичувальний резервуар на 5 літрів + + +

  Система водопідготовки Integrity+ оснащена всіма необхідними функціями для безпечної роботи, включаючи контроль наповнення резервуару, контроль тиску води на вході і додатковий захист від відмови датчика рівня резервуару.