TSQ Quantiva™

Thermo Scientific TSQ Quantiva потрійний квадрупольний мас-спектрометр з можливостями, що перевищують всі сучасні найжорсткіші аналітичні вимоги. З використанням технології AIM — активне управління іонами — цей прилад може досягати безпрецендентних характеристик меж виявлення і точності кількісного аналізу наднизьких концентрацій цих сполук у найбільш складних матрицях.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

Найвищі аналітичні параметри при цьому досягаються без ускладнення роботи або принесення в жертву надійності експлуатації. Передова технологія і програмне забезпечення дозволяють працювати на цьому мас-спектрометрі набагато легше і надійніше, ніж на потрійних квадрупольных системах попереднього покоління. Інтеграція зі спеціалізованим для конкретних застосувань програмним забезпеченням забезпечує максимальну продуктивність. При використанні мас-спектрометра TSQ Quantiva користувач може собі дозволити витратити більше часу на обдумування результатів вимірювань, а не на підбір параметрів для виконання аналізу.

  • 15 000 а.е.м./с при роздільній здатності 2 а.е.м.
  • 500 SRM/с при будь-якому розділенні від 0.2 до 2 а.е.м.
  • Діапазон мас: 10 — 1850 а.е.м.
  • Чутливість: При введенні 2 мкл розчину резерпіну з концентрацією 500 фр/мкл через колонку Thermo Scientific Hypersil GOLD aQ 20 х 2.1 мм 1.9 мкм розмір зерна при потоці розчинника 30:70:0.02 вода/метанол/мурашина кислота зі швидкістю 300 мкл/хв відношення сигнал/шум не менше 100 000/1 при переході від молекулярного протонованого іона m/z 3 а.е.м. до фрагментного іону 195.1 а.е.м. при роботі в режимі селективного моніторингу реакцій (SRM) при роздільній здатності Q1 — 0.2 а.е.м. і Q3 — 0.7 а.е.м. (на половині висоти піка)
  • Стабільність маси: ± 0.05 а.е.м.за 24 години. Температура в лабораторії повинна бути в межах 18 — 27С і не змінитися більше, ніж на 5С протягом цього періоду часу