TriPlus 300 HS™

Автосамплер рівноважного пару TriPlus 300 HS — дозволяє аналізувати велику кількість зразків з безпрецедентною продуктивністю, має великі ємності термостата і трея для віал. TriPlus 300 HS вирішує складні дослідницькі завдання, що потребують автоматизації, в фармакології, токсикології та екології. TriPlus 300 HS реалізує автоматизовані методики визначення метанолу, етанолу, ізопропанолу та ацетону у крові з використанням хроматографа Trace 1310 FID/FID.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

Автосамплер рівноважного пару TriPlus 300 HS — дозволяє аналізувати велику кількість зразків з безпрецедентною продуктивністю, має великі ємності термостата і трея для віал. TriPlus 300 HS вирішує складні дослідницькі завдання, що потребують автоматизації в фармакології, токсикології та екології. TriPlus 300 HS здійснює автоматизовані методики визначення метанолу, етанолу, ізопропанолу та ацетону у крові з використанням хроматографа Trace 1310 FID/FID.