Prelude SPLC™

Система для швидкого, відтворюваного і надійного онлайн очищення, високопродуктивного хроматографічного розділення і мас-спектрометричного аналізу харчових продуктів, біологічних зразків в клінічних дослідженнях і токсикології. Thermo Scientific Prelude SPLC це два незалежно працюючих канали, в кожному з яких здійснюється онлайн пробопідготовка на хроматографічних колонках TurboFlow.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

Завдяки фізико-хімічним властивостям сорбенту колонок TurboFlow при проходженні через колонку низькомолекулярні сполуки затримуються на колонці, а високомолекулярні сполуки (матриця) проходять через колонку і потрапляють у злив. Далі низькомолекулярні з'єднання розділяються на аналогічній колонці. Програмне забезпечення Aria вибирає оптимальний час запуску аналізу для кожного з каналів і за допомогою блоку кранів, що перемикаються, направляє потоки з колонок (двох колонок TurboFlow і двох аналітичних колонок) в мас-спектрометр або у злив. Мас-спектрометр детектує розділені компоненти по черзі по кожному з каналів (під час врівноваження або промивання колонки першого каналу в мас-спектрометр надходять розділені компоненти з колонки другого каналу і навпаки). Таким чином, мінімізується час простою мас-спектрометра.

  • Працює з біологічними рідинами без їх попереднього очищення
  • Автоматизує процес підготовки зразків для ВЕРХ / МС аналізу
  • Підвищує функціональність ВЕРХ / МС за рахунок одночасної роботи з двома методиками
  • Збільшує продуктивність мас-спектрометричного детектора завдяки послідовному підключенню потоків з хроматографічних
    колонок
  • Мінімізує вартість аналізу