Лабораторные системы водоподготовки Onsite+ и Connect

Системи очищення води Onsite+ / Connect призначені для виробництва надчистої води (типу I) з попередньо очищеної. В установки Onsite+ вихідна вода, очищена за допомогою дистиляції або методом зворотного осмосу, заливається у вбудований 5-літровий резервуар, звідки надходить з допомогою рециркуляційного насоса в ланцюжок подальшого очищення. Установки Connect підключаються безпосередньо до систем попереднього очищення, при цьому вхідний тиск живильної води має бути не менше 1 бар. Системи очищення води обох серій розраховані на роботу в лабораторіях з споживанням від 5 до 10 літрів надчистої води в день.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

Установки водопідготовки Onsite+ / Connect випускаються в таких конфігураціях:

  • Onsite+ / Connect Trace використовується для отримання води, вільної від слідів неорганічних сполук, що знаходить застосування в атомно-абсорбційної спектроскопії, оптико-емісійній спектроскопії, мас-спектрометрії та інших чутливих методах аналізу. В якості опції в систему може бути довстановлено датчик вмісту загального органічного вуглецю.

  • Onsite+ / Connect HPLC виробляє воду з дуже низьким вмістом органічного вуглецю (ТОС). Така вода крім спектральних методів аналізу може використовуватися також у рідинній та газовій хроматографії. Вбудований датчик вмісту загального органічного вуглецю включений в стандартну комплектацію.

  • Onsite+ / Connect Bio звільняє воду від РНКази, ДНКази, неорганічних і органічних домішок. Ретельне очищення води від біологічного забруднення дозволяє використовувати її в молекулярній біології. Вбудований датчик вмісту загального органічного вуглецю включений в стандартну комплектацію.

Всі конфігурації системи Onsite+ / Connect виконані в сучасному ергономічному дизайні, забезпечені 16-бітним кольоровим графічним дисплеєм і обладнані об'ємним диспенсером для точного і відтвореного дозування води.

Модуль контролю надає користувачеві повну інформацію про статус роботи системи і поточний стан фільтра, що дозволяє знизити експлуатаційні витрати і уникнути простою системи через незаплановані заміни елементів, що відпрацювали свій ресурс.

Система водопідготовки Onsite+ / Connect оснащена всіма необхідними функціями для безпечної роботи, включаючи контроль наповнення резервуара, контроль тиску води на вході і додатковий захист від відмови датчика рівня резервуара.

Надчиста вода, що виробляється установками Onsite+ / Connect, відповідає всім міжнародним стандартам (ISO, ASTM, CLSI) і знаходить застосування в галузях, що висуваютьь високі вимоги до якості використовуваної води.

Область застосування Onsite+ / Connect Trace Onsite+ / Connect HPLC Onsite+ / Connect Bio
Підготовка реагентів + + +
Іонна хроматографія + + +
Плазмова мас-спектрометрія + + +
Атомно-абсорбційна спектроскопія + + +
Оптико-емісійна спектрометрія + + +
Високоефективна рідинна хроматографія - + +
Газова хроматографія - + +
Визначення загального органічного вуглецю - + +
Потокова цитометрія - - +
Ведення клітинних і тканинних культур - - +
Молекулярна біологія - - +

Технічні характеристики Onsite+ / Connect

Параметр Onsite+ / Connect Trace Onsite+ / Connect HPLC Onsite+ / Connect Bio
Характеристики установки
Габарити (Ш х Г х В), см 50 х 40 х 60 50 х 40 х 60 50 х 40 х 60
Швидкість відбору води типу I, л/хв 2 2 2
Обсяг накопичувального резервуара, л 5 5 5
Ресурс модуля деіонізації, м3 1 1 1
Характеристики очищеної води
Питомий опір, МОм*см 18,2 18,2 18,2
Електропровідність, мкСм/см 0,055 0,055 0,055
Масова частка загального органічного вуглецю, нг/г 5 - 10 <2 <2
Масова частка РНКази, нг/г - - <0,01
Масова частка ДНКази, нг/г - - <4
Бактерії, КУО/мл <1 <1 <1
Ендотоксини, е е/мл <0,15 <0,15 <0,001
Кількість часток розміром більше 0,22 мкм, шт./мл <1 <1 <1

Комплектація Onsite+ / Connect

Модульна архітектура установок водопідготовки Onsite+ / Connect полегшує доступ до всіх вузлів системи і дозволяє користувачеві самостійно проводити заміну всіх блоків і фільтрів без використання яких-небудь інструментів. Слід зазначити, що деякі модулі потребують періодичної заміни. Так наприклад, кінцевий фільтр (в конфігураціях Trace і HPLC) і ультрафільтр (Bio) виробляють свій ресурс через 6 - 12 місяців в залежності від інтенсивності використання системи. Раз в 1 - 2 роки слід міняти модуль тонкого очищення. Також установка з певною періодичністю потребує заміни фільтрів.

Модуль Onsite+ / Connect Trace Onsite+ / Connect HPLC Onsite+ / Connect Bio
Модуль тонкого очищення + + +
Модуль фотоокислення - + +
Кінцевий фільтр + + -
Ультрафільтр - - +
Модуль моніторингу загального органічного вуглецю опція + +
Об'ємний диспенсер + + +

Системи водопідготовки Onsite+ / Connect оснащені функцією контролю наповнення резервуару.