Лабораторные системы водоподготовки Crystal Sterifeed

Система очищення води Crystal Sterifeed призначена спеціально для виробництва демінералі­зованої води для живлення лабораторних автоклавів та посудомийних машин.

Для забезпечення нормальної роботи автоклава рекомендується використання води для живлення з провід­ністю в діапазоні від 3 до 15 мкСм/див. При перевищенні меж в 15 мкСм/см на нагрівальних елементах можуть накопичуватися сольові відкладення, що з часом призведе до поломки автоклава. Вода з електро­провідністю менше 3 мкСм/см може впливати на внутрішні поверхні автоклава, викликаючи пошкодження датчиків рівня води, нагрівальних елементів і сполук. Оскільки система Crystal Sterifeed виробляє воду з провідністю, що не виходить за межі діапазону від 5 до 11 мкСм/см, її використання гарантує надійність роботи автоклава. Герметичний резервуар для зберігання води здійснює безперебійне забезпечення автоклава водою без ризику виникнення повітряного зазору, що блокує потік води.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

Система водопідготовки Crystal Sterifeed оснащена аксесуарами для простого підключення до автоклаву без використання яких-небудь додаткових інструментів.

Спеціальний модуль пом'якшення води, що входить в комплект установки, забезпечує тривалий термін служби очисних елементів і зводить експлуатаційні витрати до мінімуму.

Система Crystal Sterifeed оснащена рідкокристалічним дисплеєм, який надає інформацію про стан системи і якість води, а також про залишок часу роботи попереднього фільтра.

Технічні характеристики Crystal Sterifeed

Продуктивність системи водопідготовки Crystal Sterifeed становить 10 літрів води на годину.

Параметр Crystal Sterifeed
Характеристики установки
Габарити (Ш х Г х В), см 50 х 20 х 52
Швидкість очищення води, л/год 10
Обсяг накопичувального резервуара, л 60
Габарити резервуара (Ш х Г х В), см 42 х 42 х 60
Характеристики води, що подається
Допустимий тиск на вході, атм 0,5 - 5
Допустима електропровідність, мкСм/см <900
Характеристики очищеної води
Електропровідність, мкСм/см 5-11
Кількість часток розміром більше 0,22 мкм, шт./мл <1