Лабораторные системы водоподготовки Crystal 7

Система очищення води Crystal 7 виявляє собою найбільш економне рішення для лабораторій, що використовують чисту воду і воду загальнолабораторного призначення. Відмітною особливістю Crystal 7 є мала вартість і вкрай низькі експлуатаційні витрати, крім того, установки монтуються на стіні і займають мінімум робочого простору.


Сервис

Пусконалагоджувальні роботи і здача приладу в експлуатацію з підтвердженням характеристик, зазначених в специфікації.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування, а також не гарантійний ремонт проводиться фірмовим авторизованим сервісним центром MEIZU і авторизованими сервісними центрами в регіонах.

Профілактичне та післягарантійне обслуговування

Будь-який ремонт і відновлення устаткування за бажанням Замовника.


Розробка методичних рекомендацій для проведення спеціальних аналітичних експериментів.

Мікрооб"ємні спектрофотометри серії NanoDrop призначені для вимірювання ДНК, РНК і білка. Інноваційна технологія дозволяє проводити точні вимірювання настільки малих кількостей зразка, як 0.5 мкл, і давати дані щодо концентрації, чистоти та спектральні характеристики.

Область застосування 7 Crystal RO 7 Crystal Pure
Миття посуду + +
Заправлення лабораторних посудомийних машин + +
Заправлення автоклавів + +
Електрохімічні методи аналізу - +
Полум'янева атомно-абсорбційна спектроскопія - +
"Мокра" хімія - +
Спектрофотометрія - +
Підготовка буферних розчинів та поживних середовищ - +

Системи очищення води Crystal 7 RO про­переводять воду, яка відповідає норма­ти­вам всіх стандартів для води типу III.

Установки Crystal 7 Pure є на­дійним джерелом чистої лабора­торної води за електропровідністю нижче 0,1 мкСм/см, що перевершує ви­моги до води типу II.

Для зберігання очищеної води викорис­ють накопичувальні резервуари ем­ністю від 10 до 60 літрів, причому всі резервуари об'ємом більше 25 літрів включно оснащені вбудованими насосами, які забезпечують швид­кий і зручний відбір води зі швидкі­стю 4 літри за хвилину. Завдяки вбудованому насосу резервуар може бути встановлений під столом, не займа­ючи зайвого робочого простору.

Системи водопідготовки Crystal 7 осна­­щена зручним модулем керування з рідкокристалічним графічним дисплеєм, що надає інформа­цію про якість виробленої води.

Крім того, модуль контролю надає користувачеві повну інформацію про статус роботи системи і поточний стан фільтрів, що дозволяє знизити експлуатаційні витрати і уникнути простою системи через незаплановані заміни елементів, що відпрацювали свій ресурс.